OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Povídky

Krátké příběhy, které nemají nic společného s překládáním. Teda, povídky... Ony to jsou spíš pohádky. Pohádky o borderách.

Zimní přízrak

Na statku straší! Přesvědčit ovečky, že je v přístřešku se senem bezpečno, nebude nic snadného. A to je to nejmenší, co Kubíčka čeká.

24.1.2017 | Rubrika: Povídky

Dostaveníčko v Hejkalově hájku

Borderák Kubíček žene domů trojici oveček, které se zatoulaly v lese. Tentokrát to ale nebude žádná legrace, jejich cesta totiž vede přes Hejkalův hájek.

9.1.2017 | Rubrika: Povídky

Stoprocentně prohraná sázka

Hlubinami Zaunu se plíží nový postrach, před kterým nikdo jen tak neuteče. Ale přesto to zkuste. Uděláte mu radost.

5.1.2017 | Rubrika: Povídky

Vládce dvora

Druhý pohádkový příběh o borderákovi Kubíčkovi. Tentokrát opravuje traktor a musí prokázat svou odvahu. Což je problém, když jste... Kubíček.

14.6.2016 | Rubrika: Povídky

Nečekaná návštěva

Do malé vesničky pár mil od Bandle City dorazila nečekaná návštěva - hrdina známý po celé Runeterře! Posaďte se, děti, dnes si budeme vyprávět mírně valentýnsky laděný příběh ze světa League of Legends.

14.6.2016 | Rubrika: Povídky

S bílou náprsenkou v černém lese

První pohádka o borderáku Kubíčkovi a tvrdohlavém beránkovi Vendelínovi. Kubíček je borderka jako z učebnice - miluje ovečky a spánek a morkové kosti a vůbec všechno, s čím se dá užít pořádná zábava. Jenže tentokrát není čas na hraní. Kubíček bude muset prokázat notnou dávku odvahy, jeho kamarád je totiž v nebezpečí!

14.6.2016 | Rubrika: Povídky


Kontakt

Pavel Mondschein